3
febr 2024

20:15 uur

Entree €19,00

Cabaret – Piepschuim – Buiten de lijntjes

Muzikaal cabaret over ons klimaat, verpakt in het lichtste materiaal denkbaar- piepschuim.

Muzikaal cabaret over ons klimaat, verpakt in het lichtste materiaal denkbaar- piepschuim. Een voorstelling gemaakt i.s.m. journalisten, dwarsdenkers, activisten en klimaatwetenschappers. Cor Burger ( zang, gitaren, toetsen) en Robbert Koekoek ( sax, klarinet, bas, percussie) brengen een mix van keiharde feiten en troostend liedmateriaal waarvan u zult huilen van het lachen, en lachen van het huilen… en een sprankje hoop!

Bestel hier je ticket:

https://www.ticketkantoor.nl/shop/piepbuiten

Voor een vlotte en soepele organisatie van deze voorstelling melden we u het volgende:

  • Vooraf krijgt u koffie/thee aangeboden van de Reestkerk.
  • Voor uw pauzedrankje of uw consumptie nadien zijn muntjes tegen betaling verkrijgbaar.
  • Uw entreebewijs is op naam en kunt u fysiek of via uw telefoon aantonen.
  • Voor deze voorstelling kunnen entreebewijzen niet worden gerestitueerd of geruild voor een ander concert of optreden.
  • Uw entreebewijs is overdraagbaar. U hoeft dat vooraf niet aan ons kenbaar te maken.
  • Op de dag van de uitvoering kunnen kaarten aan de kassa worden gekocht, tenzij het is uitverkocht. Informeer eventueel telefonisch bij de organisatie van de Reestkerk.
  • In verband met de entree tot de kerkzaal is binnenkomst na de aanvangstijd alleen vanaf de pauze mogelijk. We verzoeken u daarom op tijd aanwezig te zijn.
  • Een vrije gift stelt de Reestkerk altijd op prijs. U vindt daarvoor een mogelijkheid in de centrale hal. Bedankt voor uw bijdrage.

Nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf u snel in en blijf op de hoogte.