11
april 2026

20.15 uur

Kosten €20,00

The Forces Sweethearts

Liedjes van toen

Zangtrio The Forces Sweethearts zingt muziek uit de jaren ’30, ’40 en ’50.
Denk hierbij aan de meest swingende en ontroerende liedjes van o.a. The Andrews Sisters, Vera Lynn, Marilyn Monroe en Doris Day.

U kent ze vast nog! Grote hits als: ‘Bei mir bist du shön’, ‘Lollipop, ‘Mr. Sandman’ en ‘Que Sera’ komen voorbij. Een spetterend, theatraal concert waarin muziek maar ook mooie gedichten, swingende choreografieën en leuke anekdotes elkaar afwisselen.

Dit stijlvolle concert in een vintage jasje wordt uitgevoerd door zangeressen Barbara Blanck-de Wit, Saskia Egtberts en Jolien Kistemaker. Zij zijn allen jarenlang werkzaam in de musical en muziektheater branche. Zij ontmoetten elkaar als collega’s in een theaterproductie van Herman van Veen. Zingt en swingt u met hen mee?


Bestel hier uw tickets: https://www.ticketkantoor.nl/shop/ForcesS


Voor een vlotte en soepele organisatie van deze voorstelling melden we u het volgende:

  • Vooraf krijgt u koffie/thee aangeboden van de Reestkerk.
  • Voor uw pauzedrankje of uw consumptie nadien zijn muntjes tegen betaling verkrijgbaar.
  • Uw entreebewijs is op naam en kunt u fysiek of via uw telefoon aantonen.
  • Voor deze voorstelling kunnen entreebewijzen niet worden gerestitueerd of geruild voor een ander concert of optreden.
  • Uw entreebewijs is overdraagbaar. U hoeft dat vooraf niet aan ons kenbaar te maken.
  • Op de dag van de uitvoering kunnen kaarten aan de kassa worden gekocht, tenzij het is uitverkocht. Informeer eventueel telefonisch bij de organisatie van de Reestkerk.
  • In verband met de entree tot de kerkzaal is binnenkomst na de aanvangstijd alleen vanaf de pauze mogelijk. We verzoeken u daarom op tijd aanwezig te zijn.
  • Een vrije gift stelt de Reestkerk altijd op prijs. U vindt daarvoor een mogelijkheid in de centrale hal. Bedankt voor uw bijdrage.

Nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf u snel in en blijf op de hoogte.